• Home
  • Duyurular
  • “Yılın Yükselen Risk Yöneticisi Ödülü” – Kazanan Belli Oldu

“Yılın Yükselen Risk Yöneticisi Ödülü” – Kazanan Belli Oldu

2022 yılı Yılın Yükselen Risk Yöneticisi Ödülü başvurularını değerlendirmek üzere Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından görevlendirilen, Yılın Yükselen Risk Yöneticisi Ödül Komitesi (Komite) tarafından yapılan çalışmalar sonuçlandırılmış ve uygun görülen aday Yönetim Kurulu onayına sunulmuştur.

Adayların mesleğe katkı, aktif şekilde katılım gösterilen veya liderlik edilen projeler ve kişisel gelişim gibi kriterler çerçevesinde Komite tarafından değerlendirilmesi ve Yönetim Kurulunun uygun bulması sonucunda, Sayın Nuran Özgün, İş Bankası Risk Yönetim Bölümü Müdür Yardımcısı, Yılın Yükselen Risk Yöneticisi ödülüne layık görülmüştür.  Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Sayın Özgün’e, 8-9 Mart 2022 tarihlerinde ABD New York’ta yapılması planlanan 2022 Global Association of Risk Professionals (GARP) Convention etkinliğine (ulaşım ve konaklama masrafları dâhil) katılım hakkı ödül olarak takdim edilecektir. GARP Risk Convention Risk yönetimi alanında global çapta düzenlenen en önemli etkinliklerin başında gelmektedir.

Saygılarımızla,

Risk Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu