• Home
  • Duyurular
  • BMI Business School Istanbul – Kurumsal Risk Yönetimi Programı

BMI Business School Istanbul – Kurumsal Risk Yönetimi Programı

BMI Business School Istanbul & IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle
Kurumsal Risk Yönetimi & Analizi Sertifika Programı 

Tarih: 9 Ekim – 21 Ekim 2021  / Süre: 24 Saat (2 Hafta) / Online Eğitim
Risk Yöneticileri Derneği üyelerine özel %20 indirim fırsatı!

Kurumsal Risk Yönetimi Sertifika Programının amacı; güncel gelişmeler doğrultusunda şirketlerin karşılaştıkları riskler, bu risklerin analizi ve yönetimi konularında farkındalık kazandırmak ve kurumsal risk yönetimi konusunda yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticileri geliştirmektir.

Kurumsal risk yönetimi uluslararası kabul gören ilke, kural ve standartlar çerçevesinde örnek olaylarla ele alındığı toplam 6 gün sürecek olan bu online sertifika programı katılımcılara, Risk Yönetimi konusunda stratejik bir bakış açısı sağlamakta, güncel yaklaşımlar ve trendler hakkında bilgilendirmekte, ve uzmanlık altyapısı sağlamaktadır. Katılımcılara kurumlarında kurumsal risk yönetim sistem ve süreçlerini tasarlayabilecek, uygulayabilecek, geliştirebilecek yetkinliği kazandırmayı hedeflemektedir.

Eğitim programı, 6 Gün boyunca (3-6 saatlik) online seanslar olarak gerçekleştirilecek, eğitmen kadrosu tarafından yapılacak olan eğitim sunumlarının yanı sıra, güncel ve başarılı örnekler katılımcılarla birlikte incelenecek, soru-cevap ve tartışma kısımları ile interaktif sanal sınıf ortamı yaratılacak, ayrıca deneyim, bilgi paylaşımı ve networking seansları yapılacaktır.

Programa %70 oranında devam koşulunu sağlayan katılımcılar IAE Paris Sorbonne Business School tarafından hazırlanan resmi “Kurumsal Risk Yönetimi” sertifikasına hak kazanacaklardır.
 
Detaylı Bilgi