10. Yıl Konferansı & Yaza Merhaba Kokteyli

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

10. Yıl Konferansı & Yaza Merhaba Kokteyli

14.06.2012

Değerli Üyemiz,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Nisan ayında Derneğimiz kuruluşunun 10. yılını doldurdu.

Sizlerle o zaman paylaştığımız gibi, 10. yılımızı tam günlü bir etkinlik ile hep birlikte kutlayalım istiyoruz.

Bu amaçla 14 Haziran 2012’de Swissotel’de bir “Risk Konferansı” düzenliyoruz. Deloitte, Ernst&Young, Experian, Risk Dynamics ve SAS firmalarının sponsorluğu ve desteği ile gerçekleştirilen bu konferansta farklı risk konularını ele alacağız ve konusunda uzman konuşmacıları dinleme fırsatı bulacağız.

Tüm gün sürecek olan konferansımızın arkasından, Swissotel’in keyifli bahçesi Chalet’te geleneksel “Yaza Merhaba” kokteylimiz ile 10.yıl etkinliğimize devam edeceğiz.

Üyelerimiz için 10. yıl hatırası olarak hazırladığımız hediyelerimizi de vereceğimiz bu keyifli günü beraberce paylaşmak üzere hepinizi 14 Haziran’da Swissotel’e bekliyoruz.

Katılımınız en geç 04 Haziran 2012 Pazartesi akşamına kadar bu e-mail adresine geri dönerek iletmenizi rica ederiz.

10. Yıl Risk konferansımızın detaylı programına ve konuşmacıların özgeşmişlerine ekten ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Risk Yöneticileri Derneği
Yönetim Kurulu

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax_image=”” visibility=”” css_animation=”” center_row=”” typography_style=”” column_spacing=”” tablet_fullwidth_cols=”” bg_style=”” parallax=”” parallax_mobile=”” parallax_style=”” parallax_direction=”” video_bg=”” video_bg_overlay=”” border_style=””][vc_column width=”1/1″ style=”” visibility=”” css_animation=”” typo_style=”” drop_shadow=”” bg_style=”” border_style=””][vcex_image_galleryslider animation=”slide” height_animation=”500″ animation_speed=”600″ slideshow=”true” slideshow_speed=”5000″ img_size=”wpex_custom” img_crop=”center-center” caption=”false” caption_type=”title” caption_style=”black” caption_position=”bottomCenter” caption_show_transition=”up” caption_hide_transition=”down” caption_width=”100%” caption_delay=”500″ image_ids=”8012,8011,8010,8009,8008,8007″ thumbnails_columns=”3″][/vc_column][/vc_row]